Autumn Is Coming!

Cao,svima!!Uskoro pocinje jesen.Ja bas nisam ljubitelj jeseni,vise volim leto i toplije vreme.Ali i jesen donosi mnogo lepih stvari.Sve prelepe slike jeseni sam spojila kako bih vas motivisale,i kako bi smo vese radovali malim ali prelepim stvarima koje nam donosi jesen.Nadam se da ce te uzivati ove jeseni.



Prelepe slike si odabrala. Super ti je blog, učlanila sam se, samo tako nastavi!
ОдговориИзбришиPoseti moj blog
milicinkutak123.blogspot.com
Hvala draga. <3
ИзбришиIako preterano ne volim jesen, moram priznati da fotografije koje si odabrala izgledaju fenomenalno! :)
ОдговориИзбришиFashion, Beauty and Style
Hvala ti. <3
ИзбришиGreat pictures dear!! I'm a new follower #13. I hope you follow me back ;)
ОдговориИзбришиKIsses
http://myspaceofbeautybygiada.blogspot.it
Thank you my darling. <3
ИзбришиDraga Marija, kratak post ali jako zanimljiv, definitivno sam uzivala, pogotovo u ovim slikama.
ОдговориИзбришиhttps://thestoryofagothic.blogspot.rs/
Hvala ti draga. <3
ИзбришиJa sam prosto zaljubljenik u jesen. Vec sam si par novih dzempera priustila.^^
ОдговориИзбришиS h a k e T h a t B e a u t y b l o g♥
<3
ИзбришиAll the pics are so "autumnish", I love the one with the tartan scarves, I LOVE SCARVES! <3
ОдговориИзбришиWould you like to follow each other via GFC? Let me know in my blog <3
thisblogbelongstosabi.blogspot.com
Thank you darling. <3
Избриши